Nedis HTIP350WTW
Infrapanel, topný, 350W, 230V, nastavení teploty, digitální termostat, dálkové ovládání, IP44, Wi-Fi, bílý
K odeslání: 2 ks
Kód: ELDNED1333 PN: HTIP350WTW Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Nedis HTIP350WTW
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 350 W
Rozhraní: Wi-Fi
Napájení: AC 220–240 V
Rozměry: 620 × 598 × 240 mm
Hmotnost: 3,9 kg
Stupeň krytí: IP44
Barva: bílá
Google Play
Aplikace pro Android
App Store
Aplikace pro iOS
Nebezpečí úrazu - horký povrchNebezpečí úrazu - horký povrch
Značka
Upřesnění typu :  Elektrická topidla
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Výkon (W) :  350
Napájení
Vstupní napětí (V) :  220 - 240 (AC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  3.9
Rozměry :  620 × 598 × 240 mm