XtendLan IRL94M24H-120-12
IR světlo, 940nm, dosah 22m, 120°, příkon 32W, 12V (DC), venkovní, IP66
K odeslání: 2 ks
Kód: NETXTE6560 PN: IRL94M24H-120-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94M24H-120-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 22 m, úhel 120°, příkon 32 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem,... více
Poslat známému
XtendLan IRL94M24H-120-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 22 m, úhel 120°, příkon 32 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC (napájecí rozsah DC 12–24 V), příkon 32 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 24× IR LED
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 120°
Dosah: 22 m
Provozní teplota: -30 až +50 °C
Materiál: čelní panel z tvrzeného skla + průhledný plast, skříň hliník
Krytí: IP66 (voděodolnost)
Chlazení: pasivní
Rozměr: 261 × 202 × 90 mm
Hmotnost: 2,2 kg
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC