XtendLan IRL94M36H-120-230
IR světlo, 940nm, dosah 30m, 120°, příkon 45W, 230V (AC), venkovní, IP66
Po objednání za měsíc
Kód: NETXTE6554 PN: IRL94M36H-120-230 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94M36H-120-230 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 30 m, úhel 120°, příkon 45 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s... více
Poslat známému
XtendLan IRL94M36H-120-230
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 30 m, úhel 120°, příkon 45 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 230 V AC (napájecí rozsah AC 85–265 V), příkon 45 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 36× IR LED
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 120°
Dosah: 30 m
Provozní teplota: -30 až +50 °C
Materiál: čelní panel z tvrzeného skla + průhledný plast, skříň hliník
Krytí: IP66 (voděodolnost)
Chlazení: pasivní
Rozměr: 261 × 261 × 90 mm
Hmotnost: 2,9 kg
Technické detaily
Napájení světla :  230V AC