ZyXEL POE12-30W-EU0101F
PoE injektor, 2x 1/2,5Gb RJ-45, 802.3at PoE+, 30W, černý
Po objednání za 3 dny
Kód: NETZ1280 PN: POE12-30W-EU0101F Záruka: 36 měs.
Výrobce: ZyXEL
 (Zyxel Networks A/S)
Gladsaxevej 378, 2.th 2860 Soborg, Dánsko
jon.pearce@zyxel.eu
www.zyxel.com/dk/da/
Poslat známému
ZyXEL POE12-30W-EU0101F
Součástí balení je napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2x 100/1000/2500 Mbps RJ-45
Napájení: 100-240 V AC, 1 A, 50/60 Hz
PoE standard: IEEE 802.3at PoE+, 30 W
Rozměry: 140 x 45,5 x 30 mm
Hmotnost: 144 g
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  ZyXEL
Technické detaily
Norma :  802.3at
Použití v exteriéru :  ne
Provedení :  na zeď
Provedení :  samostatně stojící
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  2,5 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  144
Rozměry :  140 × 45,5 × 30 mm