Napájecí adaptér PLANET PWR-130-54
Napájecí adaptér, 130W, 54V DC, černý
K odeslání: 5 ks
Kód: NETPLA2239 PN: PWR-130-54 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET PWR-130-54 Napájecí adaptér DC 54 V pro nástěnné switche značky PLANET. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstupní napětí: 100-240 V / 50-60 Hz, dvoupólová zástrčka Výstupní napětí: 54 V DC, max. 2,4 A Výkon: 130 W ... více
Poslat známému
PLANET PWR-130-54
Napájecí adaptér DC 54 V pro nástěnné switche značky PLANET.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 100-240 V / 50-60 Hz, dvoupólová zástrčka
Výstupní napětí: 54 V DC, max. 2,4 A
Výkon: 130 W
Konektor: napájecí DC jack, 5.5/2.1 mm
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Provedení :  průmyslové
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  2,4
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  54V DC