IR světlo XtendLan IRLOUT85031M2-12
IR světlo, 850nm, 7m, stropní/stěnové, 12V DC, úhel 160 st, 150m2
K odeslání: 3 ks
Kód: NETXTE2090 PN: IRLOUT85031M2-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRLOUT85031M2-12 Infračervené světlo, stropní/stěnové, panoramatické, napájení 12 V DC, dosah 5 - 7 m, úhel 160 stupňů, pokrytí cca. 150 m čtverečných, 8 W příkon. Vodotěsné, IP66. Ideální jako neviditelné... více
Poslat známému
XtendLan IRLOUT85031M2-12
Infračervené světlo, stropní/stěnové, panoramatické, napájení 12 V DC, dosah 5 - 7 m, úhel 160 stupňů, pokrytí cca. 150 m čtverečných, 8 W příkon. Vodotěsné, IP66. Ideální jako neviditelné osvětlení vchodů a společných prostor. Pevná konstrukce, temperované sklo, hliník. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
Světlo možno instalovat i do otvoru průměru 84 mm (výška kroužku 15 mm).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 8 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 3 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 1380 mW/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 160°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -30 °C až +50 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP65
Chlazení: pasivní
Rozměr: 109 x 109 x 27 mm
Rozteč šroubů na přírubě: 100 mm
Hmotnost: 340 g
Barva: šedá
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC