Zdroj XtendLan ZSW04F-1214-36
Zdroj, pro analog. kamery, 12-14V DC nastavitelný, 4 porty, 3A celkem,36/40W, tavn. pojistky, skříňka
K odeslání: 8 ks
Kód: NETXTE1974 PN: ZSW04F-1214-36 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSW04F-1214-36 Stabilizovaný napájecí zdroj pro čtyři spotřebiče, nastavitelné napětí DC 12-14 V, každý port max. 1 A. Celkový výstupní proud 3 A, krátkodobě 3,5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB s hlavním... více
Poslat známému
XtendLan ZSW04F-1214-36
Stabilizovaný napájecí zdroj pro čtyři spotřebiče, nastavitelné napětí DC 12-14 V, každý port max. 1 A. Celkový výstupní proud 3 A, krátkodobě 3,5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB s hlavním vypínačem a kabelovými průchodkami. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED signalizace funkčnosti portů. Dvířka jsou vybavena jednoduchým zámkem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: DC 12 V, nastavitelné v rozpětí DC 12-14 V, regulace trimrem
Výstupní proud: 3 A (3,5 A krátkodobě)
Celkový výstupní výkon: 36 W (40 W krátkodobě)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100-240V AC, 50-60Hz
Účinnost: min. 85% při maximální zátěži
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň
Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
Rozměry: 163 × 163 × 48 mm
Hmotnost: 800 g
Montáž:zeď
Pohled na vnitřní uspořádání:
Pohled při zavřených dvířkách:
Pohled zezadu:
Pohled zprava:
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Provedení :  na zeď
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  4
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  3
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC